Oblečení Time Out

Dámské i pánské kolekce oblečení Time Out jsou koncipovány tak, aby skloubily trendy streetové linie a jedinečnost v smyslu Feel Alive. Snoubí se tu precizní střihy skvěle padnoucí každé postavě s výjimečností detailu, nášivek a potisků. Oblečení Time out je výceúčelové a praktické. Oboustrané svetry a bundy jsou perfektní volbou po jakoukoli příležitost.

Time Out klade velký důraz na pohodlí a pohodu. Z těchto důvodů jsou vyměněné otravné cenovky a nálepky za jemné nášivky na zadní straně modelu, stejně tak nepříjemné švy jsou obšité měkkou páskou, čímž je model ještě pohodlnější. Kolekce reflektuje nejen svůj unikátní styl, ale opírá se také o nejnovější trendy a současný životní styl.

Time Out se při výrobě své kolekce pečlivě věnuje také ekologickému zpracování, s nímž je spojen i výběr materiálu, ve kterém převládají přírodní suroviny, jakými jsou vlna, bavlna, len a další.

Hity této sezóny:

Tuto sezónu vévodí přírodní tóny, nesmrtelná černobílá kombinace, denim, přírodní a etnické vzory, květinové motivy, kominace potisku a výšivky, celopotisky, přírodní materiály (bavlna, len). Krátké rukávy mikin a bund jsou ideální pro trend vrstvení různých délek. Zajímavostí jsou také geometrické vzory, pruhy a „kreslené" potisky.
 
Mohlo by Vás zajímat také: New Yorker - značková móda | Terranova - móda pro mladé | Vybavujete byt ? Koukněte, co nabízí IKEA. Kdo chce být IN nosí boty Nike nebo boty Puma.